Modul SFP WDM Bi-Direcţional 1000Base-BX

Tp-Link
139,99 RON (TVA inclus)
Drept de retur in 30 zile de la comanda.
Tp-Link
Cod produs - SKU TL-SM321B
Disponibil in 2-3 zile de la comanda

Descriere

  • Suportă tehnologia WDM Bi-Direcţională, utilizând un singur fir de fibră
  • TX: 1310nm / RX: 1550nm
  • Adaptor alimentare intern 3.3V
  • Se asociază cu TL-SM321A
  • Plug-and-Play
  • Compatibil cu switchurile din seriile T3700, T2700, T2600, T2500, T1700, T1600, T1500, 2/3/5 și MC220L
Standarde și Protocoale IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Lungime de Undă TX: 1310nm / RX: 1550nm
Alimentare 3.3V
Siguranță și Emisie FCC, CE
Cablu Fibră single-mode
Tip Fibră Single-mode 9/125 um
Max. Cable Length 10km
Data Rate 1.25Gbps
Tip Port LC/UPC

Documentatie:

Date Tehnice

Detalii

SKU
TL-SM321B
Categorii
SFP
Greutate
0.3
Brand

Ce spun clientii

Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review